ПРИЗНА СЕ: Џенифер Анистон го љуби ценетиот музичар

31 август, 2020
profimedia-0477315561

Никогаш не била посреќна

Откако минатата недела беше откриено дека нејзиниот поранешен сопруг, 56-годишниот актер Бред Пит е заљубен во 27-годишната германска манекенка, Никол Потуралски, и актерката Џенифер Анистон одлучи да признае дека има нова, ако што вели таа, симпатија. На собирот со пријателките претходниот петок, таа открила некои детали, а сè слушнал еден новинар од американските медиуми кој ги објави информациите.

View this post on Instagram

Girl’s best friend… bring Clyde to work day.

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

‘Џенифер е дефинитивно заљубена. Кога зборуваше за тој мистериозен човек, нејзината насмевка беше од уво до уво. Таа не сакаше да го каже неговото име, но откри дека се гледа со еден почитуван музичар кој е малку помлад од неа веќе еден месец. Таа го опиша како впечатлив, висок и многу хумористичен. Нејзините пријателки ја убедуваа да им го каже неговото име, но таа рече дека сака да биде сигурна дека нивната врска ќе се развие во нешто посериозно и дека само после тоа ќе им ги открие деталите. Откако им го кажа сето тоа, наздравија и ја прегрнаа Џен, и ги слушнав како велат дека се радосни за неа затоа што таа заслужува некој што вистински ќе ја сака“, откри новинарот кој седел до Џен.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris