Проблеми во бракот? Барни сè уште ужива на Хвар без сопругот

23 јули, 2020
Annotation 2020-07-23 153640

Тој се дружи и забавува со други луѓе

Пред неколку дена, со повторно пристигнување на јадранскиот брег, тој го изненади холивудскиот актер Нил Патрик Харис. Најпопуларниот ’геј’ татко го посети Хвар по втор пат. Минатата година, тој и неговиот сопруг, разменуваа романтични моменти, оваа година „Барни“ го поминува летото и се забавува целосно сам. Многумина се прашуваат дали бракот е пред развод и што го натерало актерот да се „влече“ до Хрватска без своето семејство.

Минатата година, 47-годишниот актер, инаку популарен како женкарот „Барни Стинсон“, уживаше на хрватските брегови во друштво на двајцата близнаци и две години помладиот сопруг Дејвид Буртко. Додека популарниот актер вешто го крие секој свој потег на социјалните мрежи, не објавувајќи ниту една фотографија или објава поврзана со тоа каде се наоѓа моментално и што работи, од објективот на еден обожавател.

Иако многумина очекуваа дека, откако ќе ја помине вечерта во античкиот ресторан Гарифул, со уште двајца мажи, неговиот сопруг со двајцата мали близнаци ќе отпатува за Јадранот, се чини дека тоа нема да се случи. Синоќа, холивудскиот русокос се појави во ноќниот клуб Carpe Diem во Хвар, фотографирајќи се со своите обожаватели, но никаде на фотографиите не може да се види во чие друштво беше.

„Барни“ од серијалот што веќе стана како класика, „Како ја запознав твојата мајка“, неодамна го снимаше четвртото продолжение на Матрикс во Германија. Во паузата од снимањето, тој очигледно реши да го посети хрватскиот регион, што навистина му се допадна минатата година. Дали снимањето е главната причина зошто тој останува без сопруг или се тоа многу поголеми проблеми што ги тераат да не се појавуваат во јавноста? Засега нема информации за, среќен хомосексуален брак, а актерот се чини дека никогаш не уживал во тоа подобро.

Минатата година, заедно со семејството, се дружеше и градоначалникот на Хвар, Рикард Новак, кој подоцна призна дека не знае како да се дружи со популарниот американски актер. Годинава, Нил Патрик престојува во порелаксирано друштво, а неговиот сопруг Дејвид и деветгодишните близнаци Харпер Грејс и Гидеон Скот, кои ги добија благодарение на сурогат мајка, ги остави во Њу Јорк, каде што вообичаено живеат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi