Проблеми во бракот на Меган и Хари! Се поради популарната пејачка, Меган пука од бес !!!

21 јуни, 2020
2255367_profimedia0363156009_ls

Светските медиуми пишуваат за проблемите меѓу Меган Маркл и принцот Хари, па дури и како атрактивната пејачка Џенифер Лопез „му го фатила окото на Хари“, поради што Меган е надвор од контрола.

Кавгите започнале пред неколку месеци, кога таа и Хари заминале на приватна вечера со пејачката и нејзиниот свршеник Алекс Родригез. Сепак, она што го доживеала таму, Меган воопшто не го очекувала.

“Хари разговарал со Џенифер скоро цела ноќ, која не е само многу, многу поубаво во живо, туку и харизматична. Речиси сите мажи се слаби на неа, а принцот е сепак само човек”, открил неименуван извор, додавајќи:

„Меган се вратила од таа вечера лута и многу, многу љубоморна“.