Проблемите во бракот ја довеле до раѓање на третото дете. Крис за Кардашијан се омажила многу млада, а потоа изградила империја

26 јули, 2020
nbmnvbnb

Крис Џенер е мајка на популарните Клои, Кортни, Ким, Кајли и Кендал, од кого го направи брендот Кардашијан. Пред славата и богатството, таа беше во брак со Роберт Кардашијан. Неговите родители имале најголем бизнис со месо и тргувале со пакување месо во Калифорнија, а тој бил еден од наследниците на богатството. Роберт Кардашијан стана познат како адвокат на семејни пријатели. „Крис беше неверојатно љубезен и ме повика два часа, раскажувајќи ми за тоа како се однесувал Роберт за време на судењето, како ментално го исцрпувал“, вели Дејвид Швимер за жена која беше во брак со Кардашијан од 1979 до 1991 година. , а од тој брак имаат четири деца – Кортни, Ким, Клои и Роберта. Патем, Дејвид го глумеше Роберт во филмот. Кога Крис и Роберт се запознале, тој веќе бил успешен адвокат, фасциниран од тоа како изгледа Крис како млада Натали Вуд, кога се венчале, таа започнала да ги троши парите.

Крис започна да се гледа со фудбалерот Тод Ватерман, кого дури и јавно го претстави како нејзино момче, а исто така, ја носеше малата Клои на состаноци, која ја чекаше во автомобилот. Роберт ги гледаше како играат тенис на семејниот терен, а ги фати во кревет неколку пати – тоа беше капка што ја прели чашата. Кардашијан беше дијагностициран со карцином во 2003 година, од кој почина осум недели подоцна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris