ПРОГОВОРИ ПОРАНЕШНИОТ ЧУВАР: „Анџелина Џоли го губи разумот поради децата“

7 декември, 2020
profimedia-0491077945

„Не спие ноќе“

Од објавувањето на крајот на нивниот брак во 2016 година, поранешната актерска двојка, 45-годишната Анџелина Џоли и 56-годишниот Бред Пит, се борат за старателство над шестте заеднички деца, 19-годишниот Медокс, 16-годишниот Пакс, 15-годишната Захара, 14 -годишната Шило и 12-годишните близначки Вивијан и Нокс. Сепак, токму поради децата, Анџелина живее во постојан страв, поради што полека го губи разумот.

Имено, Марк Билингем, поранешниот чувар на Анџелина, Бред и нивните деца, јавно зборуваше за тоа, додека славниот пар сè уште беше во брак. Марк открива дека Анџелина е длабоко загрижена за безбедноста на нејзините деца – токму поради богатството на неа и нејзиниот сопруг.

„Енџи и Бред, во времето кога работев за нив, беа многу загрижени за тоа кој им приоѓа на нивните деца. Морав да патролирам цело време. Тие се плашат да не бидат киднапирани, во замена за пари. Сè е во врска со парите “, рече Марк.

„Анџелина се плаши дека, сакајќи да го добие нејзиното богатство, некој може да им наштети на нејзините деца. Тоа е нормално и разбирливо, но ми се чини дека претерува. Стана параноична. Не спие ноќе “, заклучува поранешниот чувар на ова семејство.

Да потсетиме, иако оваа вест никогаш не беше официјално потврдена, странските медиуми неодамна објавија дека Анџелина, по долга и „горчлива“ борба, ќе мора да го признае поразот и да го остави старателството над своите шест деца на својот поранешен сопруг.

„Енџи ја влечеше битката за старателство колку што можеше и тоа ги фрустрира сите околу неа, вклучувајќи го и судот. Но, сега ѝ снемува простор за маневар и поради тоа ќе мора да го признае поразот“, рекол изворот, додавајќи дека на актерката не ѝ помогнал фактот што од судот барала „посебен третман“ за неа. Имено, таа побара промена на судијата кој го водеше нивниот случај поради наводно премногу блиски врски со адвокатскиот тим на Бред, но судот го одби нејзиното барање. „Не ѝ се допаѓаше како се одвиваат работите во судницата, па сакаше да го смени судијата. Но, никој не веруваше во нејзините аргументи. Работите во судницата не одат во нејзина корист колку што се обиде да одложува со сè “, објасни неодамна„ инсајдерот .

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi