Промашување или хит? „Сексот и градот“ се враќа на малите екрани, но без омилената хероина!

24 декември, 2020
Screenshot_4

Со години, Сара Џесика Паркер не ја криеше својата голема желба уште еднаш да ја собере екипата на „Сексот и градот“ во третиот филм од истоимената франшиза, базиран на култната серија. Сепак, нејзините планови ги спречи Ким Катрал, која многу директно рече дека нема намера некогаш да ја повтори улогата на обожаваната Саманта.

Јас исто така делував подолго отколку што требаше затоа што го сакав „Сексот и градот“. На многу начини, таа серија беше голем благослов, но по вториот филм, имав доволно. Не можев да разберам зошто едноставно не ме мешаа со друга актерка, туку ме малтретираа. Не значи не. Не сакам да поминам ниту еден час во ситуација кога не ми е пријатно. Сакам да изберам со кого ќе го поминувам времето приватно и професионално. Тоа е мојот живот, рече Ким директно и искрено во едно интервју.

Во меѓувреме се појавија бројни информации за тензиите на снимањето и фактот дека Сара и Ким навистина не биле во добри односи, па никој не беше изненаден од најновите вести – „Сексот и градот“ најверојатно се врати на малите екрани, но без Саманта.

HBO Max планира краток рестарт на серијалот од неколку епизоди во кои играат Сара Џесика Паркер (Кери Бредшо), Кристин Дејвис (Шарлот Јорк) и Синтија Никсон (Миранда Хобс).

Сè уште не е познато дали авторите целосно ќе го изостават ликот на Саманта Џонс, т.е. постои можност да ја игра некој друг, но шансите да се случи тоа се навистина мали. Сара еднаш објасни дека никој друг не гледа како потенцијална нова Саманта.

Имавме одлична врска со публиката,Њу Јорк и тимот кој работеше на серијата. Ги направивме сите овие луди приказни заедно и затоа не сакам да ги расипам. Не можам да замислам некој друг во таа улога. Ким рече сè што требаше да каже и тоа беше нејзина привилегија, заклучи таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi