ПРОНАОЃА ЗНАЦИ, Ванеса Брајант: „Коби од небото ми покажува дека ме сака“

10 јули, 2020
Annotation 2020-07-10 144234

Таа е убедена дека тоа е тој

Вдовицата на покојната кошаркарска ѕвезда , 41-годишниот Коби Брајант, 38-годишната Ванеса, продолжува секојдневно да се справува со големата тага и болка предизвикана од прераната смрт на нејзиниот сакан сопруг и 13-годишната ќерка Џиана кои загинаа во ужасна авионска несреќа кон крајот на јануари. Сепак, со нивното заминување не исчезна љубовта која ја имаше спрема нив двајца, покажа Ванеса во последниот пост на својот профил на Инстаграм.

Vanessa Bryant

‘Те сакам Љубов моја. Го најдов овој фустан што Коби ми го даде пред неколку години. Јас нема да лажам, сеќавањата се вратија и бев презаситена од емоции. Тој беше толку романтичен. И сеуште е! Вака ми покажува од небото дека ме сака ’, напиша Ванеса со подарок од сопругот – фустан од серијалот„ Sex and the City “, кој го прослави познатата Сара Џесика Паркер во улогата на Кери Бредшоу.

vanessa bryant

Потсетуваме, по трагичната несреќа, Ванеса поднесе кривична пријава во февруари против Island Express Helicopters, компанијата за која тие ја сметаат одговорна за смртта на нејзиниот сопруг Коби, ќерката Џиана и седум други патници. Сепак, другата страна тогаш одговори дека за сето ова се виновни самите патници, кои, како што рекоа во тоа време, и покрај тоа што се свесни за ризиците и опасностите, решија да се полетаат, и покрај лошите временски услови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi