Провокативно издание на познатата пејачка: На задникот на Ријана може да ѝ позавидува дури и Ким Кардашијан!

19 јули, 2020
p03jg3g8

Пејачката Ријана веќе “на големо” го рекламира својот бренд за долна облека. За овие цели, таа направи провокативен едиторијал.

Ријана облече секси зелена долна облека и го покажа своето бомбастично тело.

Во преден план беше нејзиниот задник, на кој може да ѝ позавидуваат многу светски ѕвезди.