Прв Божиќ без Кели Престон: Џон Траволта објави ретка снимка од неговите деца

27 декември, 2020
жџон

Џон Траволта ја изгуби сопругата Кели Престон во јули, која почина од рак на дојка по две години борба. Актерот за Божиќ објави видео од неговите деца пред елката,


Откако објави краток клип на Денот на благодарноста во кој им се заблагодари на сите за поддршката, 66-годишниот актер Џон Траволта за Божиќ имаше убав пост на своите деца и елка на Инстаграм.

Неговата ќерка Ела има дваесет години, а неговиот син Бенјамин има десет години. Ова е прв Божиќ што ќе го помине без нејзината мајка. Семејството Траволта на сите им го честиташе Божиќ.

Кели Престон и Johnон Траволта се венчаа 29 години пред нејзината смрт.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris