Најубавиот затвореник е повторно сам! Богатата наследничка сега бакнува мистериозен маж

10 јуни, 2020
imageedit_203_9296606683

Клои Грин е снимена како се бакнува со мистериозен маж на јахта во Франција.

Додека нејзиниот бивши вереник со титулата „најсекси затвореник“, Џереми Микс привлекува внимание со неговиот импресивен изглед на протестите во САД, богатата наследничка Клои Грин плови по француската обала со мистериозен маж, на јахта вредна 150 милиони долари во сопственост на нејзиниот татко, Сер Филип Грин.

Парот разменуваше нежности додека уживаа на палубата на јахтата, а потоа се впуштија и во возење со скутер. Клои во меѓувреме го покажа нејзиното одлично тело, кое таа успеа да го врати по раѓањето на синот Џејден кој го имаше со Џереми пред две години. Џереми се изјасни за нивната врска последен пат пред 9 месеци, кога тврдеше дека тие се сѐ уште заедно иако кружеа гласини за нивно прекинување откако Клои беше фатена со играчот Роми Џиани.

View this post on Instagram

💙

A post shared by Chloe green (@chloegreen5) on

Но се чини дека сега, откако се оддалечени на различни краеви на светот, воопшто не помислуваат еден на друг. Заедно беа од 2017-та година, а во јавност за прв пат беа видени на патување во Турција, кога Џереми сеуште беше во брак со Мелиса Микс.

Иако Клои и самата ја негираше врската со Роми, таа не сакаше да потврди дали се уште е верена со Џереми. Деталите на нивната врска тие ги чуваат подалеку од очите на јавноста, па така ја чуваа тајна и бременоста на Клои.

Џереми го привлече вниманието на јавноста во 2014 година откако беше уапсен за поседување оружје. Откако фотографиите од затвор ги виде целиот свет, тој ја доби титулата за најубав затвореник, и дури доби и договори за модел.

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Chloe green (@chloegreen5) on

View this post on Instagram

🔥🔥 @fashionnovamen FashionNovaPartner

A post shared by JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi