Рајан Рејнолдс со хумористична реплика на коментар од неговата сопруга

26 јули, 2020
сфдфдфд

Рајан Рејнолдс и Блејк Лајвли редовно коментираат на социјалните мрежи, а овој пат „се судрија“ за децата. Рајан објави инсерт од новиот филм и исто така се пофали со новото достигнување, за што неговата сопруга имаше интересен коментар. „Мислам дека затоа повторно забременив“, рече Блејк, на што Рајан веднаш одговори:


„Јас ќе бидам надвор од канцеларијата од 22 јули до средина на засекогаш. Ако итно ви е потребна помош додека сум далеку, ве молиме контактирајте некој друг. Било кој. Во спротивно, ќе одговорам на вашата порака што е можно поскоро пред моето неочекувано враќање. Благодарам “, се пошегува Рејнолдс и ги натера сите повторно да се насмеат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi