Раперката која плукаше по корона вирусот на крајот самата го доби!

27 јули, 2020
5555555

Раперката Доја Кет откри дека е позитивна за корона вирусот, а пред неколку месеци тврдеше дека не се плаши од ковид-19 „затоа што тоа е само грип.“

“Имам ковид. Искрено не знам како се случи тоа, не знам како го добив, но го добив. Јас сум океј сега. Имав четири дена симптоми за време на кои полудев, но сега сум добро”, рече таа во видео-интервјуто од нејзиниот дом.

“Ако добијам корона тогаш ќе испијам пиво Корона затоа што воопшто не ми е гајле за вирусот. Тоа е само еден грип. Сите вие сте пи***”, изјави раперката на својот Инстаграм профил во март, но се чини дека се премисли.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi