Раперката објави топлес фотографија, но вниманието на фановите го привлече нешто друго (ФОТО)

16 јуни, 2020
_107735329_gettyimages-1057344180

Таа го промовираше своето видео за песната „Trollz“ со нова фотографија. Таа ја сними оваа песна со контроверзниот рапер Tekashi 6ix9ine, кој моментно е во куќен притвор.

Сепак, и покрај нејзиното топлес издание, корисниците на социјалните мрежи беа привлечени од длабоките сребрени шорцеви.

Многумина веруваат дека Ники Минај сакала да го покрие стомакот вака, за да не се забележи дека е бремена.

Таа не се објави во оваа пригода, а неколку часа подоцна само објави дека видеото за песната „Trollz“ имало најмногу прегледи за 24 часа во историјата на хип-хоп видеата.

https://www.youtube.com/watch?v=usIlJNjmiek