Раперот Др Дре се разведе по 24 години во брак

1 јули, 2020
drdre

Американскиот продуцент и рапер Др. Дре и неговата сопруга Никол Јанг се разведоа по 24 години од брак, пренесуваат странските медиуми.

Имено, Никол поднела барање за развод, а како причина навела дека е постојаното несогласување.

Инаку, парот се венчал во 1996 година и имаат две возрасни деца, син и ќерка. Близок извор на парот тврди дека тие немале предбрачен договор, но да може Никол би да излезе побогата за неколку милиони евра. Наводно, Никол дошла до удел во компанијата на раперот “Beats” која произведува слушалки.

Исто така, раперот и хип хоп пејачката не изјавиле ништо за овие тврдења.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi