Реалити ѕвездата од Србија позираше целосно ГОЛА! Објавата собра преку 40.000 лајкови

1 септември, 2020
станија

Освен што учествува во реалити шоуа, позната е и по пластичната хирургија. Оваа реалити ѕвезда се обиде да стане и пејачка, но сними само неколку песни.


Српската ријалити ѕвезда Станија Добројевиќ, родена во Вировитица-Подравина, позираше целосно гола. Имено, ријалити ѕвездата која учествуваше во Фарма и Задруга во моментов е на одмор во Америка, поточно во Њу Џерси.

Таму ги полни батериите до почетокот на новата сезона на Задруга. Иако е позната по фотографии во оскудни комбинации, се чини дека е целосно опуштена во Америка, па реши да покаже малку повеќе.

Нејзините обожаватели брзо споделија со неа повеќе од 40 000 лајкови, а таа доби бројни позитивни коментари.


Инаку, семејството на Станија живееше во Вочин на почетокот на војната, а потоа се преселија во Окучани, но кога започна операцијата Блесок, тие побегнаа во Србија.