Реалните цртежи од омилените цртани серии овој автор ги прави морбидни

28 мај, 2020
Screenshot_2020-05-27 Crta toliko dobro da će vam upropastiti omiljene likove iz crtića(1)

Хусеин Диба е уметник кој воглавно се занимава со дигитални цртани филмови, а последиците од неговата работа понекогаш знаат да бидат и морбидни и да предизвикуваат кошмари. Некои од неговите дела ви ги пренесуваме во галеријата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi