РЕБЕЛ ВИЛСОН изгуби 20 килограми и повеќе не е „БУЦКА“: Актерката покажа како изгледа сега во ТЕСНА ОБЛЕКА!

1 декември, 2020
REBEL-VILSON-SKINULA-20-KILOGRAMA-I-VISE-NIJE-BUCA-Glumica-pokazala-kako-sad-izgleda-u-USKOM-VIDEO

Ребел Вилсон била позната како холивудска „буцка“, па драстично ги изгубила вишокот килограми.

Актерката ослабе 20 килограми, редовно вежба и сега се храни здраво. Таа ја покажа линијата на Instagram во тесна комбинација на облека и објасни како решила да ослабе.

„Ја достигнав посакуваната тежина еден месец порано од што се надевав. Иако воошто не беше целта во бројот на вагата, туку во здравјето, ми требаше одредена цел што сакав да си ја поставам на себе”, рече Ребел.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris