Рита Ора ги воодушеви следбениците: Вели дека не може да го најде своето бикини, но поради фотографијата никој не и замерува

25 јуни, 2020
Annotation

Рита Ора се одмори, уживајќи на сонцето до самотија. Се изолираше во изнајмената куќа Cotswolds. Најмногу време помина на терасата и во дворот, како да не го искористи најтоплиот ден во оваа година и д не го помине надвор?  

Го покажа завидно цврстиот стомак и раскошното деколте во црвен чипкан градник.

И покрај високите температури, таа носеше виолетови сомотски пантолони, но ги носеше откопчани како би можела рамномерно да поцрни. Со опис под фотографијата: „Не можам да го најдам своето бикини“, повторно ги освои социјалните мрежи со својата спонтаност и симпатичност.  

View this post on Instagram

Can’t find my bikini. 🥴

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on