Родила близнаци од сопругот кој починал од рак пред три години

15 август, 2020
њњерњер


Новата мајка Луси Келсал е пресреќна што ги донесе децата на свет, со што ја зацврсти врската со нејзиниот сопруг Дејвид исполнувајќи ја неговата голема желба.
И покрај малите шанси што ги дадоа лекарите, особено поради претстојниот почеток на нејзиниот циклус пред пренесувањето на оплодениот ембрион, 27-годишната жена успеа да забремени и да ги роди Давид и Самоил. Ги доби во втор обид за медицинско помагање на оплодување, благодарение на спермата на нејзиниот сопруг што тие ја замрзнаа пред тој да претрпи третмани кои штетни за плодноста

Rodila je blizance suprugu koji je od raka umro prije 3 godine


Да беше жив, тој ќе беше неверојатен татко. Чинот на раѓање за мене беше неверојатно емотивен и не можам да верувам дека на овој начин Давид секогаш ќе биде со мене, со нас “, рече таа. Таа вели дека еден од близнаците изгледа неверојатно слично на него и наследил долги нозе и стапала од неговиот покоен татко. – Лекарите ми рекоа дека матката не е во најдобра состојба за бременост и е вистинско чудо што успеав – објасни таа.

Rodila je blizance suprugu koji je od raka umro prije 3 godine
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris