Ронално и Џорџина го честитаа Божиќ во пижами!

25 декември, 2020
132612459-1312715712449092-7315558750264510932-n_9fWbL72

Ви посакуваме Среќен Божиќ !! Полн со љубов, здравје и среќа, напиша фудбалерот, а објавата за кратко време собра над осум милиони лајкови. Тие беа фотографирани во куќното издание покрај елката

Кристијано Роналдо (35) им се придружи на другите познати „лица“ кои објавија семејна честитка на социјалните мрежи. Тој позираше со девојката Џорџина Родригез (26) и децата. Тие беа фотографирани во пижами покрај елката и сите беа добро расположени.

24sata

Иако сега позира во „скромно издание“, од Џорџина неодамна „осамна“ фотографија во облеката со црвената чипка. Таа беше фотографирана на бел кауч покрај елката, а посебно внимание украдоа луксузни детали со потписот на брендот Луј Витон.

24sata
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris