Руска ТВ водителка : Од проститутка до чесна сестра

11 мај, 2020
Naslovna

Дана Борисова (43) го привлече вниманието на јавноста, откако неодамна се појави на едно шоу и откри дека немала секс повеќе од две и пол години, затоа што, како што вели, и било одвратно откако го продавала своето тело во замена за пари.

Таа во емисијата разговараше со водителката на различни теми, а најмногу ги изненади гледачите велејќи дека немала секс повеќе од две и пол години. Таа вели дека воопшто не пропушта сексуален однос, а потоа ги шокирала сите признавајќи дека порано го продавала своето тело за пари.

„Се случи три или четири пати кога бев на дрога. Немав пари, па морав да ја одведам ќерка ми кај нејзиниот татко“, откри Дана.


Таа рече дека тогаш се обидела да „лежи како вреќа компири“ и да не се движи.

„Легнете, затворете ги очите и помирете се со тоа. Тоа е сè“, искрена е таа. Токму заради таквото минато, оваа Русинка повеќе не се грижи за секс. Денес, таа тврди дека никогаш не би се вратила во таков живот или да го продава своето тело затоа што тоа е „гадно искуство кога си трезен“, што ги шокираше гледачите на тоа шоу уште повеќе.

„Немав секс повеќе од две и пол години, но тоа е моја одлука. Не ми недостасува“, објасни таа. После интервјуто, атрактивната русокоса доби многу пораки за поддршка, каде нејзините обожаватели напишаа дека се гордеат со неа затоа што таа го кажа сето тоа во јавност.Дана ја следат 479 илјади фанови на социјалната мрежа Инстаграм, а таа често објавува голи фотографии и стотици селфи.

View this post on Instagram

👌💐👄Итак ,все тайное становится явным ☝️Вообще не собиралась делать пост о загадочном МИСТЕРЕ Х 😉😈Но сегодня в интернете несколько порталов написали ,что ВИДЕЛИ РЯДОМ СО МНОЙ ИМПОЗАНТНОГО МУЖЧИНУ СРЕДНИХ ЛЕТ😁🤣🔝Такой вариант исключён 😆👍,потому что я сама его в жизни не видела и не слышала🙈,есть только небольшая инфа ,что зовут его ВЛАДИМИР 😍🔥😅Цветы от него привозит курьер по понедельникам 💐🌹Огромные букеты по 100 роз,украшенные коробочками хлопка ,как мне объяснили .Так же я наконец то стала обладаем престижного гаджета 😄11 айфона ,но приобрела его сама ,на деньги ,говорю как есть ,присланные мне на карту ,привязанную к номеру 😉,я честна и рассказываю как есть .Голосом мы не общались ,лишь пару раз в день он пишет на Вотсапе и вежливо интересуется ,как мои дела?Как думаете?Он вообще-то объявится?👿или ,возможно ОН ЖЕНАТ?🥺тогда мне не подходит 🙅‍♀️ Очень жду свежие предположения в комментариях 👍👍👍😍 #данаборисова #зима2020❄️❄️❄️ #незнакомец #интрига #довстречивэфире

A post shared by Dana Borisova (@danaborisova_official) on