Сајмон ни после седум години не е подготвен да се ожени: Лорен му подари СИН, а он копнее по познатата ПЕЈАЧКА!

10 мај, 2020
sajmno

Познатиот пар реши да стави точка на нивниот однос, а се шушка дека музичкиот стручњак се допишува со позната пејачка.

Музичкиoт могул Сајмон Кауел и неговата избраничка Лорен Силвермен, наводно повеќе не се заедно. Причината е поради тоа што познатиот член на жирито не е подготвен да застане пред олтар ниту после седум гоини врска, а мајката на неговото дете повеќе не е подготвена тоа да го трпи.

Сајмон никогаш не веруваше во брак со оглед на работата со која се занимава, но тоа не е единствената причина за прекинувањето. Всушност, Лорен почна да се сомнева веднаш откако го фати Кауел како се допишува со Мел Б, од Спајс Грлс групата.

Сепак, ПР претставниците на познатиот менаџер изјавуват како парот е во карантин во вилата во Беверли Хилс, веќе шест недели заедно со нивниот син и помеѓу нив нема никакви проблеми.

View this post on Instagram

BRITs 2017

A post shared by @ simoncowell on

Сајмон долго време одеше со “дигната“ глава бидејќи ја “украде“ жената на својот најдобар пријател. Станува збор, секако, за Лорен, која година дена го изневеруваше својот сопрут.

Врската ја започнаа во 2009 година, додека таа беше во брак со милијардерот Ендру Силверман. Откако се дозна за нивната афера, и животот на Каулен се промени, во 2013 го добија синот Ерик.

Сајмон изјавува дека тоа не е нешто што го планирале, но кога во видел првиот ултразвук нешто се променило во него.

“Нешто ме погоди. Се почувстував дека треба да го заштитам. Не го познавав тоа чувство претходно“-изјави Сајмон. Иако никогаш не менувал пелени или подготвувал млеко, Сајмон кажува дека улогата на татко го променила многу.