Сандра Африка тврди дека не е таа на +18 сликите со фудбалерот – “Прекршена е секоја мерка!”

27 мај, 2020
sandra

Турбофолк пејачката Сандра Африка и фудбалерот Владимир Волков се вплеткаа во секс скандал.

На социјалните мрежи кружи фотографија во која целосно гола жена со темна коса и лежи на маж, а многумина тврдат дека станува збор за главата, брадата и бујните облини на Сандра Африка.

Како што пишува српскиот Курир, ваквите тврдења не се вистинити.

“До каде веќе! Навистина е надмината секоја мерка. Некои луѓе навистина би сакале да ме видат во некоја афера. Не постои такво нешто. Какви експлицитни или голи слики. Кога и да се појави експлицитна или гола слика на анонимни девојки на кои не можат да им се видат лицата , и тие потсетуваат во изгледот на мене од една или друга причина, веднаш сум тоа јас. Секако дека не “, рече револтираната Африка за Курир.

Како краен доказ дека Африка и Волков не се на фотографијата, се наведува дека човекот нема тетоважи, додека фудбалерот ги има.

„Не знам за која фотографија се работи. Дури и да имав нешто слично, никогаш немаше да ја пуштам затоа што е катастрофа, пред се од човечки причини, а потоа и од почит кон Сандра“, рече Волков за српскиот Телеграф.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi