Scott Disick и Sofia Richie и понатаму се во контакт, но не планираат да се смират

11 јуни, 2020
679e2de2079c0709c1e62836f548a38e

Scott Disick и неговата поранешна девојка, Sofia Richie, и понатаму контактираат.

37 годишната ријалити ѕвезда и 21 годишната ќерка на Lionel Richie, раскинаа по речиси три години врска.

  • “Scott е во контакт со Sofia, но сега за сега не планираат да се вратат еден на друг” – изјави извор близок на парот.

Потсетуваме, Scott Disick има три деца со неговата поранешна партнерка, Kourtney KardashianMason (10), Penelope (8) и Reign (5).

Kourtney, Scott и нивните деца отпатуваа минатиот викенд во Utah, кадешто го прославија неговиот 37ми роденден.

Kourtney сè уште е пријателски настроена кон него, но тој не пропушта ниту една прилика за повторно да флертува со неа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi