„Се изгубив, не можев да се препознаам“: Анџелина Џоли проговори за најтешките моменти во нејзиниот живот

12 октомври, 2020
276733_profimedia0478072133_ff

Иако поминаа цели 4 години од оригиналната вест за разделбата на Бранџелина, односно Бред Пит и Анџелина Џоли, приказната за тоа се пишува и денес. Во последно време се зборува многу за старателството над децата, како и за односот на Бред со нив.

<p>Njena najveća potpora jesu upravo njena deca.</p>

Сепак, Анџелина дури неодамна откри дека нејзините деца и биле најголема поддршка во тешките денови на развод.

<p>Njena najveća potpora jesu upravo njena deca.</p>
<p>Njena najveća potpora jesu upravo njena deca.</p>

– Мојата сила доаѓа од моите деца. Сите родители знаат дека во нив постои таа моќ што постојано расте. Не знам од каде потекнуваше мојата вера, но сигурна сум дека сум во некаков преоден период, како да се враќам на своите корени и се губев. Мислам дека започна кога нашата врска заврши. Тоа беше комплициран период, не можев да се препознаам и станав мала скоро безначајна, дури и невидлива. На крајот, се соочив и со некои здравствени проблеми. На крајот, сето тоа ме потсети колку сум среќна што сум жива – открила Џоли.