СЕ КРИЕ ПОД ШИРОКА ОБЛЕКА- Џенифер Анистон драстично ослабе

4 ноември, 2020
profimedia-0439531142

Причината е исто така позната

Иако многумина ќе речат дека таа е една од најзгодните актерки во Холивуд, 51-годишната Џенифер Анистон, која честопати ја е ласкаат и како годините ѝ одат во корист, според списанието „New Idea“, во моментов минува низ тежок период во кој драстично ослабе. Имено, актерката е наводно толку стресна поради еден маж што нејзината лоша ментална состојба се рефлектирала во нејзината физичка состојба, па сега ја крие многу тенката фигура под широка облека.

View this post on Instagram

#IVOTED for @joebiden and @kamalaharris. I dropped my ballot off, and I did it early 👏🏼 I voted for them because right now this country is more divided than ever. Right now, a few men in power are deciding what women can and can’t do with their own bodies. Our current President has decided that racism is a non-issue. He has repeatedly and publicly ignored science… too many people have died. ⠀ I urge you to really consider who is going to be most affected by this election if we stay on the track we’re on right now… your daughters, the LGBTQ+ community, our Black brothers and sisters, the elderly with health conditions, and your future kids and grandkids (who will be tasked with saving a planet that our leadership refuses to believe is hurting). ⠀ ⠀ This whole thing isn’t about one candidate or one single issue, it’s about the future of this country and of the world. Vote for equal human rights, for love, and for decency. ⠀ ❤️🗳⠀ ⠀ ⠀ PS – It’s not funny to vote for Kanye. I don’t know how else to say it. Please be responsible 🙏🏼

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

Како што објасни споменатиот таблоид, ѕвездата од серијата „Пријатели“ е во голем страв поради она што ќе го открие нејзиниот поранешен колега од сетот, 51-годишниот Метју Пери, за кој се тврди дека планира да објави книга во која ги открива сите детали од неговиот живот, животот на поранешните колеги. Во тој дух, актерот треба да зборува и за наводната врска со Џенифер, што ја доведе 51-годишничката во многу лоша ментална состојба, што на крајот се манифестираше во драстично слабеење.

Исто така, споменатиот медиум го наведува стресот предизвикан од претседателските избори како причина за слабеењето на Џенифер бидејќи актерката, која отворено го изразува своето незадоволство од сеуште актуелниот американски претседател Доналд Трамп, била исклучително активна во кампањата против 74-годишникот. Патем, иако нема цврсти докази за овие тврдења, факт е дека во последниве месеци актерката честопати можеше да се види во широка, лежерна облека што ја криеше нејзината вистинска линија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi