Се обидувам да се разведам од неа: Драмата на Ким и Кание продолжува!

31 август, 2020
ким

Токму кога помисливме дека помирувањето стави крај на брачните проблеми, популарниот пар повторно ја бранува јавноста. Се чини дека не е сè онака како што изгледа и дека зад емотивните изјави на Кание се крие друга позадина.

View this post on Instagram

Date night seeing Cher is always a good idea!

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Странските медиуми дошле до нови информации за случајот на Ким и Кание, иако шпекулациите дека Ким го изневерува сопругот стивнаа и се покажаа како неточни. Макар на момент.

Се зборуваше дека Ким Кардашијан го изневерува сопругот со години. Иако оваа тема во јавноста се отвори неколку пати, вистината никогаш не била докажана, а потоа и самиот Кание Вест признал. Раперот не бил сигурен дали во нивниот брак се замешал фудбалерот Реџи Буш со кој Ким раскинала во 2010 година, или раперот Мик Мил, со кој наводно била неодамна видена на вечера.

„Се обидувам да се разведам од Ким откако видов дека таа се гледа со Мик“, напишал раперот на социјалните мрежи и додал:

„Го познавам од детството, тој ми беше многу добар пријател, а мојата сопруга ја премина секоја граница“, изјавил раперот.

За потсетување, кога се појавила фотографијата на Ким и Мик, која била фотографирана за време на заедничка вечера во хотел, Ким одлучила да демантира сè, додека Мик никогаш не се огласил и не одговорил на обвинувањата на Кание.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris