Се огласи и изнервираниот љубовник – Вил Смит и неговата сопруга отворено зборуваа пред камерите за нејзината прељуба!

14 јули, 2020
will

Со години се шпекулира дека Џејда Пинкет Смит и Вил Смит се во „отворен брак“, а парот никогаш не го има потврдено ова, иако најновото видео покажува дека нивната врска не е баш едноставна.

Актерот Вил Смит (51) и актерката и презентерка Џејда Пинкет (48) се запознаа уште во 1994 година на сетот на серијата Принцот од Бел Ер, а веќе во првите години од нивната љубов, во холивудските кругови се шпекулира дека тие имаат отворена врска

Пред девет години, дури се шпекулираше дека Џејда ја премина линијата на пријателство со Марк Ентони, поранешниот сопруг на Џенифер Лопез, а тие го негираа тоа.

<p>Godinama se spekulisalo da su <strong>Džejda Pinket Smit </strong>i<strong> Vil Smit </strong>u "otvorenom braku", a par to nikad nije potvrdio iako najnoviji snimak pokazuje da njihov odnos nije jednostavan</p>

Во една прилика, гласините за нивната послободна врска беа толку раширени што Џејда по тој повод се огласи на Фејсбук.

– Вил и јас можеме да правиме што сакаме затоа што имаме доверба едни на други. Ова не значи дека имаме отворена врска, туку дека имаме зрела врска – напиша таа, меѓу другото, а малку подоцна во едно шоу рече дека не е жена која  верува дека нејзиниот сопруг нема да го привлекува некогаш некоја друга и дека тоа не значи дека тој не ја сака неа.

<p>Godinama se spekulisalo da su <strong>Džejda Pinket Smit </strong>i<strong> Vil Smit </strong>u "otvorenom braku", a par to nikad nije potvrdio iako najnoviji snimak pokazuje da njihov odnos nije jednostavan</p>

Ова не се единствените ситуации во кои се расправаше за невообичаената врска на еден од најдолговечните холивудски парови, а сега тие на фановите им дадоа нов повод – во шоуто „Red Table Talk“ ,сопругата на Вил потврди дека била во врска со раперот Август Алсин (27). За кого се шпекулираше пред неколку години, а таа жестоко го негираше тоа.

Имено, во емисијата, сопружниците седеа едни до други и разговараа за нивната врска и за периодот кога мислеа дека нивниот брак завршил.

<p>Godinama se spekulisalo da su <strong>Džejda Pinket Smit </strong>i<strong> Vil Smit </strong>u "otvorenom braku", a par to nikad nije potvrdio iako najnoviji snimak pokazuje da njihov odnos nije jednostavan</p>

– Јас завршив со тебе. Решивме да се одмориме и да се обидеме да откриеме како можеме да бидеме среќни – рече Вил, а Џејда се надоврза:

– Потоа, како што одминуваше времето, јас се заплеткав со Август … Да, тоа беше врска.

 Таа, исто така, се осврна на шпекулациите дека нејзиниот сопруг Вил му дал дозвола на Август да биде со неговата сопруга.

– Сакам да разјаснам една работа … За твоето давање „дозвола“ … Единствената личност што може да даде дозвола во вакви услови е јас – заклучи таа.

Имаше хаос во медиумите затоа што Смитс никогаш не зборувале толку отворено за природата на нивната врска, а наскоро и самиот Август Алсина кој објави на Твитер, потенцирајќи дека тој им покажува на луѓето искрена љубов и дека зависта ги гризе срцата на луѓето. Во ниту еден момент не ги спомна јасно Смитс, но беше јасно дека му пречи вниманието што го прими деновиве.

– Мојата вистина е моја. Тука нема ништо правилно или погрешно, тоа е така како што е. – напиша тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi