Се огласи поранешниот сопруг на трагично погинатата глумица

17 јули, 2020
фсдфсдфсдф

Минатата недела светот беше шокиран од веста за исчезнувањето на американската актерка Наја Ривера. Ѕвездата на серијалот „Гли“ засекогаш исчезна, откако изнајми брод со својот четиригодишен син Џози за да ужива во езерото Пира. Како што открило малото момче кога го нашле луѓе од друг брод, мајка му и тој пливале и после тоа веќе не можел да ја најде. Телото е пронајдено оваа недела, а истрагата откри дека актерката се удавила. Имаше доволно сила да го спаси својот син, но не и самата. „Бурата“ околу оваа трагедија сè уште не се смирува, а сега актерот Рајан Дорси, поранешен сопруг на Наја и таткото на малиот Џози, јавно се огласи, пишува People.

View this post on Instagram

At the olllll ball gaaaame. #ucla alumni game.

A post shared by dorseyryan (@dorseyryan) on

Имено, извор близок до актерот открил за споменатите медиуми дека 36-годишникот бил уништен поради смртта на неговата поранешна сопруга. „Рајан не спие речиси воопшто. Тоа е кошмар. Иако тој веќе не беше со Наја, тоа беше мајка на Џози. На Џози му е потребна мајка му “, открил изворот, додавајќи:„ Рајан не може да замисли да продолжи син сам, без неа. Тоа е ужасна ситуација “.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi