Се појави двојничка на Меган Маркл, изгледа како изгубена сестра близначка!

19 мај, 2020
меган

На социјалната мрежа ТикТок се појавила девојка која изгледа како изгубена сестра близначка на Меган Маркл.

Девојката се претставува како Primroseparis1 а во нејзиниот опис е напипано дека таа е мајка, глумица и сака да биде двојник на познати личности.

@primroseparis1

so I heard @officiallifetimetv is making a new royal movie!! Lol it would be my dream come true… #vibewithme #meghanmarkle #fyp #celebritycheck

♬ original sound – krisssy_d

За други познати личности не е сигурно, но со сигурност може да и биде двојничка на Меган Маркл, доколку некогаш и треба таква услуга.