СЕ ПОЈАВИ ШОКАНТНА ФОТОГРАФИЈА ОД МЛАДОСТА, СЕВЕРИНА Е НЕПРЕПОЗНАТЛИВА: Еве како изгледала пред 20 години, луѓе ова е ХИТ!

12 мај, 2020
северина 1

Регионалните поп ѕвезди Северина Којиќ и Индира Левак се сметаат за пејачки кои се грижат за својот изглед и секогаш се обидуваат да бидат уредни од глава до пети на секој јавен настап.

Но, како и многу јавни личности, двете некогаш не изгледаа како што изгледаат денес!

На социјалната мрежа Инстаграм, исплива заедничка фотогравија од двете пејачки, која е стара 20 години.

Тогаш, како и сега, тие изгледаа волшебно, но евидентно е дека тие не биле она на што сме навикнале до сега.

Во продолжение погледнете како изгледале овие пејачки пред дваесет години.