Се појави слика од Јелена Карлеуша од време на бременоста

24 мај, 2020
746565_jk_ls

Несомнено Јелена Карлеуша е една од најфотографираните дами на естрадата па не е ни чудно дека за време на бременоста била посебно интрресна за медиумите.

Популарната пејачка која во 2008 година го кажа судбоносното „да“ на фудбалерот Дучко Тошиќ, истата година на 7 септември се породи со својата пра ќерка Атина а само година подоцна и со втората ќерка Ника.

За време на својата бременост таа пробувала да се одалечи од очите на јавноста, но во ретките прилики кога се појавувала пред камерите покажувала дек природата и е наклонета. И во двата случаи на бременоста на Јелена и растел само стомакот додека ја задржала својата витка фигура.

Во тоа време таа снимила и една рекла која може да ја видите подоле: