Се појавија голи фотографии од атлетичарката на веб сајт за возрасни! Ѕвездата во NBA-лигата беше првиот што се претплати да види што ИМА ДА ПОНУДИ!

11 мај, 2020
naslovna

Добро познатата американска гимнастичарка Ерика Фонтејн (21) се одлучи на чекор што дефинитивно ќе влијае на растот на нејзината популарност.

Оваа млада атлетичарка е голема Инстаграм ѕвезда во САД, но и во остатокот од светот, а сега одлучи да направи уште еден чекор со цел дополнително да ја зголеми нејзината популарност.

View this post on Instagram

Baby girl

A post shared by Erica Fontaine (@ericaafontaine) on

Ерика наводно ги продала своите голи, секси фотографии и видеа на страница за возрасни, во која веќе има добар број на познати девојки. Тоа е веб-страница на која пристапувате со плаќање месечна членарина.

View this post on Instagram

Beautiful. Athletic. Art. Pic by @krishphotos

A post shared by Erica Fontaine (@ericaafontaine) on

View this post on Instagram

M E L A N I N 👑 Pic by my fave: @krishphotos

A post shared by Erica Fontaine (@ericaafontaine) on

Американските медиуми понатаму пишуваат дека еден од првите што се претплатиле на нејзините слики, e големата ѕвезда во NBA, еден од најдобрите кошаркари на денешницата, Кевин Дурант. Асот на Бруклин Нетс, двократен шампион во NBA, двократен олимписки победник и светски шампион со Соединетите држави, инаку е верен следбеник на десет години помладата Ерика.

Дали одлуката на Дурант бил под влијание на видеото од нејзината роденденска забава или тој едноставно ги сака фотографиите на младата гимнастичарка, не знаеме.

View this post on Instagram

21 21 🎉

A post shared by Erica Fontaine (@ericaafontaine) on