Се пошегува на своја сметка и ги намсеа фановите: Софија Милошевиќ повеќе не може да го сокрие трудничкото стомаче! (ФОТО)

30 јуни, 2020
sofija

Убавата манекенка е во склад со нејзината работа, од кога ја познаваме е многу згодна, а сега нејзината фигура ја краси и стомаче

Познатата лепотица Софија Милошевиќ заедно со момчето Лука Јовиќ го чекаат нивното прво дете, а како што гледаме бременоста убаво и прија!

Манекенката и нејзиното момче моментално се во Шпанија, каде Лука игра за Реал Мадрид, а Софија се фотографирала пред некој ден во сладок црн фустан каде што многу добро се гледа нејзиниот труднички стомак.

Милсам дека изгледам послаба во црно- Се пошегува манекенката.

Нејзините обожаватели се одушевени од нејзиниот иглед, а и сите се сложуваме дека таа е една преубава трудница.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi