Се слушаа воздишки! Нивес Целзиус објави видео, а бујните гради ги стави во прв план! Видео +18

12 мај, 2020
нивес

Нивес Целзиус објави видео на својот Инстаграм профил, каде во преден план ги стави бујните гради. Целата во пот, таа им објасни на своите обожаватели што прави.

Имено, таа објави видео каде може да се види дека е видливо уморна. Не можеше да го дојде до здив, и сето тоа затоа што била на џогинг.