Се соблече по танга и ја покажа луксузната куќа: Кајли Џенер ги почести фановите со секси фотки

30 април, 2020
кајли

Кајли Џенер веќе втора година по ред е прогласена за најмлада милијардерка на светот, а на Инстаграм покажала дека ужива во своето богатство.

22 годишната могулка неодамна купила вила вредна 36, 5 милиони долари која се протега на 1800 метри квадратни.

Кајли на Инстаграм објавила како ужива на базенот во бикини, додека на себе става крема за сончање од сопствената колекција ‘Kylie Skin’.

View this post on Instagram

it’s getting hot out here @kylieskin

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Освен што ги покажала своите заносни облини, таа се пофалила и со огромниот базен и тераса пред новата куќа.

View this post on Instagram

taco tuesday

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Инаку, неодамна папараците ја уловиле Кајли во за неа необично издание- без шминка и во тренерки. Иако знае да објавува слики на Инстаграм каде е без шминка, сепак во вакво издание фановите прв пат ја виделе и малку биле шокирани.