Ќе се погледам во огледало и не се препознавам самата себе си! Чувствувам дека без ботокс се топам!

4 јуни, 2020
90091349_129137831988914_8524072760590774554_n

Изолацијата и карантинот поради корона вирусот, кој го зафати целиот свет, никому не му е лесна, а за што сведочат и бројните славни и познати личности на своите социјални профили на кои ги споделуваат своите тешки моменти со кои се соочуваат последниве неколку месеци.

Една од нив е и ѕвездата на британското реално шоу „Love Island“, 29 годишната Оливија Атвуд, вереница на англискиот 26 годишен фудбалер Бредли Дак, која изјавила дека се чувстсвува дека се „топи“ без ботокс.

Љубителката на разни козметички третмани, за магазинот The Sun изјавила дека одвај чека да се врати животот во нормала бидејќи и недостига ботоксот. „Секој ден не станувам помлада па поради тоа ми е потребен малку ботокс. Но во моментов тоа не е возможно. Чувствувам дека се топам. Ќе се погледам во огледало и не се препознавам самата себе си.“ – објаснила 29 годишната која додала дека освен филери, и недостигаат и фризерските салони, бидејќи од 11 години ја фарба својата коса, а сега после неколку година таа е повторно брунета.

Таа објави дека многу тешко го поминувале периодот на изолација со својот вереник и дека за малку и ќе се „убиеле“. „Многу е тешко. Разговарав и со други девојки на негови колеги и сите го имаат истиот проблем. Момците се навикнати на своите рутини и тренинзи кои сега ги немаат па заедничкиот живот ни претставуваше проблем“ – искрено признала таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi