СЕ УНИШTИ СО ПЛАСТИЧНИТЕ ОПЕЦАЦИИ: Ова не е Фотошоп, погледнете како изгледа познатата пејачка! (ФОТО)

12 октомври, 2020
madona1

Зошто го направи тоа?

Мадона (62) е непрепознатлива!

Кралицата на поп музиката, која шокираше пред неколку години појавувајќи се на свирка на која покажа дека става импланти во задникот, „се искачи малку повисоко“ со нова интервенција!

Толку го „напумпа“ лицето што стана непрепознатлива!

„Изгледаш како вонземјанин од холивудските филмови“, гласеше еден во низата негативни коментари. Погледнете зошто:

Мадона ги „испегла“ брчките, направи мачкини очи и ги напумпа јаготките.

Со овие фотографии таа сакаше да каже дека гласала и ги поканила своите следбеници да го сторат истото, но никој не го сфатил нејзиниот пост како што треба – сите ја нападнаа поради нејзиниот изглед.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum