Секој на своја страна и за роденденот! Пукна тиквата помеѓу Меган и Хари.. нема лепење

3 август, 2020
Annotation 2020-08-03 193932

Односот помеѓу Меган Маркл и принцот Хари се влошува, а Меган, наводно, не сака ни да прослави роденден со него.

Имено, поради изолацијата во која се наоѓаат, како и фактот што медиумите во последниве месеци ја имаа на тапет, војвотката не е расположена да слави, вели извор за странските медиуми.

– Се повеќе е тешко да се понесе фактот дека пријателите мораат постојано и неуспешно да ја утешуваат и ја принудуваат да се врати на старата верзија на себе секој ден – објасни неименуван извор, кој додаде дека не сака да биде во присуство на пријателите или сопругот за нејзиниот роденден.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris