Секоја жена би посакала да изгледа вака: Жизел Бундшен се соблече во секси бикини!

1 декември, 2020
линија

Бразилската манекенка Жизел Бундшен (50) со години важи за една од најубавите жени во светот. Таа работи напорно на својата линија, а за нејзината одлична фигура сведочи и новата фотографија која ја објави на Инстаграм.

Имено, Жизел се соблече во бикини, а сликата на која навидум се обидува да ја допре Месечината воодушеви многумина.

Од бројни обожаватели, до нејзиниот сопруг, ѕвездата на НФЛ, Том Брејди.

Еве ги фотографиите:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris