Секс бомбата само по градник, мрежести чорапи и штикли

20 мај, 2020
Annotation 2020-05-20 154921

Некогашниот топ модел Хајди Клум (46) и понатаму е во изолација но сепак кога се работи за нејзината фризура нема карантин и ја повикала фризерка во својот дом.

Таа секојдневно се „грижи“ за своите фнаови на социјалните мрежи , кои ги има околу 7 милиони , па објавува фотографии а последната ги фасцинирала сите.

Фотографијата е направена во нејзината раскошна градина, додека нејзината фризерка Лоренца Мартина и извлекува прамени на прописна дистанца. Манекенката ја искористила оваа ситуцаија да го покаже своето тело во жешка долна облека иако на 1 јуни ќе наполни 47 години.