Сексапилната Ким Кардашијан во ново бикини, влажниот задник е пред „експлозија“

26 октомври, 2020
ки

Познатата старлета Ким Кардашијан (40) никогаш не објавила посекси фотографии на својот Инстаграм профил и собра повеќе од три милиони лајкови за помалку од два часа.

Имено, најпознатата ријалити sвезда на светот објави фотографии во беж минијатурно бикини и по тој повод ги истакна сите волшебни облини – бујни, подигнати гради, многу тесен струк и огромен задник по кои се прослави.

Ким се фотографираше во стилот на деведесеттите со шал околу главата и ретро очила за сонце. Сето тоа се случило во ексклузивно одморалиште со кристално чисто сино море, а Ким не ја открила нејзината точна локација.

Ова се четириесеттите години – напиша таа во описот на фотографијата на која за помалку од два часа собра 3,3 милиони лајкови.

„Бројот 40 ви изгледа фантастично“, „Што“, „Каков задник“, „Убава жена во убави години“, беа само дел од коментарите под објавата.

Она на што сите зумираа беа нејзините танга или три ремени, кои целосно и го откриваа задникот додека ја пушташе косата од грбот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort