Секси задникот во прв план: Карлеуша објави нови жешки фотографии, третата е најпровокативна

2 август, 2020
jelena-karleusa-4-830x0

Јелена Карлеуша ужива на одмор во Турција па од Анталија објави уште 3 провокативни фотографии . Овој пат нејзиниот задник беше во центарот на вниманието.

Имено, Ј.К. се сликаше на плажа и ги покажа облините додека пиеше коктел.

Првите две фотографии беа секако секси, а што да се каже за третата.

Карлеуша легна на мрежастата подлога, а сите очи беа вперени кон нејзината позадина.

Погледнете за што зборуваме: