СЕЛЕНА СПРЕМА ОДМАЗДА: Зборува за поранешните врски!

12 септември, 2020
селена насловна

„Ќе им се одмаздам ​​на сите“

Американската пејачка, 28-годишната Селена Гомез зад себе има тежок период од животот. Откако често зборуваше за нејзините љубовни проблеми, поради што е моментално сингл, зборуваше за своите здравствени проблеми, со кои и денес се бори. Сепак, здравјето не е она што најмногу го привлекува нејзиното внимание, па затоа неодамна зборуваше за сите нејзини поранешни момчиња, па сите мислат дека е луда.

За време на едно интервју, потполно искрено, без воздржаност, таа и ја отвори душата на темата неуспешни врски и поранешни момчиња. Таа раскажа како нејзината нова песна наречена „Дечко“ ги натера многумина да заклучат дека сака момче. Таа тврди дека од една страна би сакала конечно да има нормална и успешна врска, но смета дека во време на пандемија и карантин е доста тешко да се сретне вистинската личност. Таа додаде дека досега била во прилично лоша врска со сите свои бивши и дека мислат дека е луда: „Но искрено, не ми е гајле“, рече таа хумористично.

Во разговорот, таа се присети на сите свои претходни врски, од кои најдолгата беше со 26-годишниот пејач Џастин Бибер, со кого беше повеќе од осум години. Набргу потоа, таа беше во врска со повеќенаградуваниот музичар The Weeknd, кој ја остави по половина година и се врати кај поранешениот модел, Бели Хадид. Иако, како што и самата признава во разговорот, поминала многу, во моментов не брза. Таа се пошегува и за нејзиниот бивши, кому му подготвува голема одмазда: „Наместо на момчиња, се посветив на кујната. Ќе им се одмаздам ​​на сите што ме оставија затоа што ќе готвам толку добро што на сите ќе им биде жал ’.