Семејна прошетка со новото момче кое ја освои само пет месеци откако таа ја раскина веридбата

16 мај, 2020
александра 2

Манекенката Алесандра Амбросио го прослави Денот на мајката со прошетка во Лос Анџелес со момчето Никол Оди и нејзините деца, а фотографите ги фатија во семеен момент.

Поранешниот ангел на „Викторија Сикрет“ се држеше за рака со своето момче, а двајцата носеа заштитни маски на лицето. Сите беа во лежерна облека, а 39-годишната убавица и нејзиното момче се неразделни откако се запознаа во ноќен клуб во Атлантик Сити. Таа има 11-годишна Ања и осумгодишната Ноа Амброзио со поранешниот вереник Џејми Мазур.