СЕРИОЗНИ ОБВИНУВАЊА „Анџелина ги искористува сопствените деца“

3 август, 2020
Annotation 2020-08-02 225055

Сепак не е толку добра мајка?

Иако тие се разведоа пред четири години, една од омилените двојки во Холивуд, 45-годишната Анџелина Џоли и 56-годишниот Бред Пит, сè уште официјално не го завршиле бракот затоа што сè уште не можат да се договорат за старателство над деца – 18-годишната Маддокс, 16-годишниот Пакс, 15-годишниот Захар, 14-годишниот Шилох и 11-годишните близнаци Вивиен и Нокс. Како и да е, според списанијата „Лајф и Стил“, децата не се единственото нешто што во моментов и пречи на славната актерка. Според споменатите медиуми, Анџелина во последно време е особено заинтересирана за љубовниот живот на нејзиниот поранешен сопруг, поради што решила да ги користи своите деца само за да добие информации.

Angelina Jolie

Според неименуван извор, Анџелина го искористи примирјето со својот поранешен сопруг и фактот дека Бред неодамна замина од дома, сето тоа со цел да ги обнови односите со сопствените деца, да ги дознаат деталите за неговиот љубовен живот. „Нејзините пријатели велат дека таа ја прави истата работа како и со повеќето други поранешни сопрузи откако децата ќе започнат да спијат во домот на другиот родител – кога ќе се вратат дома, таа извлекува информации за поранешниот сопруг, особено оние што се поврзани со новата жена во неговиот живот“, објасни изворот за американските таблоид и заклучи дека актерката ги експлоатира своите деца за да го шпионира поранешниот сопруг.

Brad Pitt

Исто така, истиот медиум алудира на тоа како новата жена во животот на Бред, за која Анџелина е особено заинтересирана, е младата Алија Шавкат која веќе некое време се шпекулира дека е во романтична врска со 56-годишникот. „Бред сигурно знае дека децата и премесуваат сè од неговата куќа во Анџелина, но Алија е многу љбезна кон нив, па тој сигурно не е премногу загрижен за тоа“, заклучил на крајот неименуваниот извор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris