СЕ*С СО ДЕЦА ОД 14, А НЕКОГАШ И ОД 10 ГОДИНИ! Педофилите глумци се монструми, Мел Гибсон откри језиви детали на секташите

16 јуни, 2020
Annotation 2020-06-16 212434

Детската крв е толку популарна што практично функционира како посебна валута, ја откри легендарниот глумец Мел Гибсон една од тајните на моќниците собрани во кабала и заврши на црната листа.

Она што им е заедничко на сите светски негативци и владетели од сенка е педофилијата, а една од нивните најголеми бази е таканаречената индустрија на соништата, славниот Холивуд, за кој копнеат глумците, режисерите и масите ширум светот. Но Холивуд е се, освен она што луѓето го замислуваат.

Навикнувањето на децата на секс започнува од најрана возраст, од цртаните филмови. Во нив освен прикриените, но доста сугестивни секс сцени можат да се видат и насилство и педофилски симболи. Авторката на истражувањето и филмот „Fall of the Cabal“ ја прашува Дизниевата империја од каде симболите на илуминатите, како што се пирамидите и сегледачкото око, во нивните цртани? Од каде симболи на педофилијата на слатките и сладоледите, за кои децата се потполно луди? Од кога продавниците за детска гардероба се викаат слатко и секси дете?  

Станала таткова љубовница

На стручниот семинар на Кембриџ во 2018 година е изнесен стручен заклучок, кој педофилијата би требал да ја претстави како нормална: наводно поголемиот дел од машката популација припаѓа на педофилите, а интересирањето за педофилијата е нормално и здраво за мажите.

New York Times, близок на кабалата, пишува дека педофилијата не е слочин, туку пореметување, а во текот на два разговори на едно предавање педофилијата е претставена како нормална сексуална ориентација. Магазинот Cosmopolitan објави афирмативен разговор со жената која станала таткова љубовница и која вели дека „таков сексуален интензитет не почувствувала со ниеден друг маж“.

ПРОГРАМИРАЊЕ НА УМОТ

Еден од ретките кои на јавноста и ја кажа вистината во лице е Мел Гибсон, легендата на Холивуд, но и христијанин и семеен човек, кој се најде на црната листа поради изјавата дека Холивуд е полн со паразити кои се гостат со детска крв!

– Секое студио е купено и платено со крвта на невини деца. Крвта на бебињата е толку популарна во Холивуд што практично функционира како посебна валута. Холивудската елита е непријател на човештвото, преминувајќи го секое божје табу познато за човекот, вклучувајќи ја и светоста на децата. Детската крв за нив е берба – открива Гибсон.

Легендарниот глумец тврди дека „тие го јадат нивното месо oni jedu. Ако детето пати со душата и телото пред смртта, тие веруваат дека тоа ним им дава дополнителна животна енергија“.

– Овие луѓе напредуваат со помош на детската болка, траумите, стресот, злоставувањето и страдањето. Бебињата се нивниот најскап бренд, најскап кокаин, кавијар и дијамант. Парите се вклучени во сето ова, немате поим колку пари. Тоа е мрачен култ на тајни друштва за програмирање и контрола на – кажа Гибсон.

Колку е тоа друштво изопачено, говори и случајот на режисерот Џејмс Гана, авторот на „Maрвел“, кој со гордост пишува дека е педофил, што е изгледа нормално во цел Холивуд. Поради своите испади доби отказ, но без сомнение е набрзо вратен на работа на мала врата.  

Тереза Меј во злогласниот клан

Меѓу агресивните бранители се и судии и политичари на највисоки позиции, како што е и судијата на американскиот врховен суд Рут Бадер Гинсберг (го опструирала судењето на обвинетите за секс со деца).

Тука е и Патриша Хјуит, пратеничка на Лабуристичката партија во Британија, која предлага границата за секс со деца да биде до 14 години, а во некои случаи и 10, со изјава дека нема докази дека сексот им штети на децата.

Бившата британска премиерка Тереза Меј се залагаше педофилите да можат да посвојуваат деца, а Шила Џексон Ли од Претставничкиот дом (САД) гордо носи прстен од љубител на момчиња.