СЕСТРАТА НА БРИТНИ СПИРС ЈА ОТКРИ СОСТОЈБАТА НА ПЕЈАЧКАТА! Таа зборуваше за менталното растројство со кое поп-sвездата се бори со години!

30 октомври, 2020
брис

Џејми Лин Спирс, сестрата на Бритни Спирс, беше гостинка во емисијата „Добро утро Америка“, каде откри како нејзината сестра Бритни Спирс се справува со целата ситуација околу вирусот корона.

„Околностите се лоши, но добрата работа е што можев да поминам многу време со моето семејство и децата без да се чувствувам виновна“, рече Џејми.

Таа се чувствува како сите нас. Таа се обидува да се справи со тоа најдобро што може и да остане позитивна во текот на оваа многу предизвикувачка година. Беше зафатена со одморот што искрено го заслужи – заклучува Џејми.

Инаку, Спирс се бори со зависност и ментални проблеми од 2006 година. Пејачката беше сместена во клиника за рехабилитација во февруари 2007 година, но ја остави по само еден ден. Следната вечер, таа ја скрати косата, а потоа ги нападна папараците со чадор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum