Северина му се врати на старото добро познато место

15 јуни, 2020
северина

Изминатиов период беше многу неповолен за хрватската пејачка Северина која се соочи со неколку непријатни ситуации и скандали.

Од казни за непочитување на полицискиот час, караници со сопругот Игор Којиќ и нивниот развод за наводната кавга околу базенот на Кеба, до шпекулациите дека Северина тајно се гледа со постар хрватски бизнисмен, се чини дека најбезбедното место за Северина е студиото каде ги снима своите песни.

Па така таа по подолго време објави фотографија на Инстаграм каде што е повторно со слушалки на ушите и пред микрофонот.

“Некои од моите омилени автори беа многу вредни во доба на короната, па влегов во студио да видам дали ќе ми лежат некои од песните…И ми лежат. Едвај дочекав, а вие? “, напишала Севе под фотографијата на која изгледа свежо и среќно

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi