Северина во костим за капење кој истовремено е и романтичен и заводлив (ФОТО)

25 јули, 2020
Annotation 2020-07-24 210932

Убавата пејачка се наоѓа во својот Сплит, а едно е сигурно ― се што ќе облече и стои беспрекорно.

Пејачката Северина Којиќ времето го поминува во својот роден Сплит, и тоа во друштво на своите пријателки. Што се однесува до нејзиниот сопруг Игор Којиќ, се чини дека нивниот однос е под знак прашалник, бидејќи ни едниот ни другиот не се огласуваат по тоа прашање.

Во меѓувреме, Севе, сепак, ужива во ледните денови и капењето! По тој повод покажа дека костимот за капење и стои беспрекорно, а одбра нежен модел во светли нијанси.

Овој костим со чипкаст дезен оддава здив на романтика, а истовремено прави пејачката да изгледа многу нежно, но и сексипилно!

―Убава, вонвременска, сензуална ― и напишаа на инстаграм.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi